Tepkiler çığ gibi büyüyor… Tarkan: ‘Yeter artık, bi durun kendinize gelin’

5502 izlenme05 Ağustos 2019
Reklamlar
Tarkan, İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

”Bİ DURUN KENDİNİZE GELİN”
”Rant uğruna feda edilen Hasankeyf’ler, Allianoi’ler,Karadeniz’in dereleri, ormanları. Dikilen çirkin beton yığınları için kesilen binlerce yıllık zeytin ağaçları. Kurutulan göller, kirletilen, zehirlenen denizler, topraklar. Altın için feda edilen güzelim Kaz dağları ormanları.

Bu ne bitmek bilmeyen bir para ve güç hırsıdır. İnsan ülkesinin doğasını, tarihini, kültürünü rant uğruna bir kalemde nasıl satabilir böyle? Dünyanın neredeyse her yerinde durum aynı.

Halkın oylarıyla bulundukları noktaya gelen yetkililer kendilerini o ülkenin sahibi sanıp istediklerini yapma hakkını kendilerinde nasıl buluyorlar? Vatandaş kendi toprağını, doğasını savunmaya, korumaya kalktığında bir de vatandaşa ayar verip, kafa tutup, tehditler savuruyorlar. Yeter artık. Bi durun, kendinize gelin.

Sizlere emanet edilen bu topraklara ve de temsilcisi olduğunuz halkınıza ihanet etmeyin artık. Bi elinizi kalbinize koyun da vicdanınıza kulak verin artık. Rant için bu doğa katliamlarına bir son verin artık.

#KazDağlarıHepimizin #kazdaglarınadokunma” 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Geliri olmayan ailelere Devlet 807 TL Maaş veriyor Hemen Almaya Başlayın İzlerken göz yaşlarınızı tutamayacaksınız.. Ankara'da facia 6 kişi hayatını kaybetti !! İstanbul 4,6 ile sallandı, vatandaşlar depreme böyle yakalandı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tarık Ünlüoğlu’nun Cenazesinde Büyük Saygısızlık Yapıldı