Tepkiler çığ gibi büyüyor… Tarkan: ‘Yeter artık, bi durun kendinize gelin’

5460 izlenme2019-08-05 09:30:07
Reklamlar
Tarkan, İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

”Bİ DURUN KENDİNİZE GELİN”
”Rant uğruna feda edilen Hasankeyf’ler, Allianoi’ler,Karadeniz’in dereleri, ormanları. Dikilen çirkin beton yığınları için kesilen binlerce yıllık zeytin ağaçları. Kurutulan göller, kirletilen, zehirlenen denizler, topraklar. Altın için feda edilen güzelim Kaz dağları ormanları.

Bu ne bitmek bilmeyen bir para ve güç hırsıdır. İnsan ülkesinin doğasını, tarihini, kültürünü rant uğruna bir kalemde nasıl satabilir böyle? Dünyanın neredeyse her yerinde durum aynı.

Halkın oylarıyla bulundukları noktaya gelen yetkililer kendilerini o ülkenin sahibi sanıp istediklerini yapma hakkını kendilerinde nasıl buluyorlar? Vatandaş kendi toprağını, doğasını savunmaya, korumaya kalktığında bir de vatandaşa ayar verip, kafa tutup, tehditler savuruyorlar. Yeter artık. Bi durun, kendinize gelin.

Sizlere emanet edilen bu topraklara ve de temsilcisi olduğunuz halkınıza ihanet etmeyin artık. Bi elinizi kalbinize koyun da vicdanınıza kulak verin artık. Rant için bu doğa katliamlarına bir son verin artık.

#KazDağlarıHepimizin #kazdaglarınadokunma” 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehit Eşinin Oğluna Verdiği İsmi Görenlerin Boğazı Düğümleniyor Fotoğraf bugün çekildi! Herkes şaşkın.. Bursa'dan sonra şimdide İstanbul'da aynı olay halk ayaklandı Son Dakika ! Dünya Şokta ! Amerika, Türkiye'ye Patriot Satışını Onayladı !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Binali Yıldırım mı? Ekrem İmamoğlu mu? Çarpıcı sonuç videoda