Sosyal medyaya düşen bu fotoğraf, paylaşım rekorları kırıyor! Sürücülerin dikkati dağıldı

98 izlenme23 Aralık 2019
Reklamlar
Zonguldak Sahil yolunda çekildiği iddia edilen fotoğraf, sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Giyim tarzıyla sürücülerin dikkatini dağıttığı iddia edilen kadın sürücünün fotoğrafı birçok kişi tarafından paylaşıldı.

ARKASINDAN GELEN SÜRÜCÜ FOTOĞRAFLADI
Cesur bir imajla direksiyon başına geçen kadın motosiklet sürücüsünün arkasından seyreden başka bir araç sürücüsü tarafından fotoğraflanan kare, sosyal medyada kısa sürede elden ele yayılmaya başladı.


PAYLAŞIM BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Kim olduğu bilinmeyen motosiklet sürücüsünün sahil yolundan ilerlerken giyim tarzıyla sürücülerin dikkatini dağıttığı iddia edilirken, sosyal medyadan yapılan bu paylaşım büyük ilgi gördü.

KAZAYA SEBEBİYET VERMEMEMSİ 'ŞANS' OLARAK GÖRÜLDÜ
Öte yandan, sahil yolunda büyük bir hızla ilerlediği iddia edilen kadın sürücünün herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesi de bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından 'şans' olarak nitelendirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cüneyt Arkın'ın DAHA ÖNCE Hiç Görmediğimiz Bir Kızı Varmış Rusya'da Kabadayılık Yapan 30 Tane Rus, Tesettürlü Müslüman Kıza Sarkıntılık Yapıyor VE SONRA BİR ÇEÇEN GELİYOR SADECE 1 ÇEÇEN ve BAKIN NE YAPIYOR.. ASLANIM BENİM BE! İŞTE O AN.. Kucağında çocukla başörtülü kadını otobüste böyle ta-ciz etti ! GUSÜL ABDESTİ ALIRKEN YAPILAN BÜYÜK HATA

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İstanbul Güngören'de Okulda Patlama