Show TV'den Ahlaksız Kerimcan Durmaz'a Yüzyılın Kapağı

1537 izlenme01 Mayıs 2019
Reklamlar
Instagram hesabından müstehcen video paylaştığı iddia edilen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz ile ilgili olarak ünlü haber spikeri Ece Üner'den sert tepki geldi.

Show TV Ana Haner Bülteni Suncusu Ece Üner, Instagram hesabından müstehcen video paylaştığı iddia edilen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'a sert tepki gösterdi.

"BU KERİMCANLAR DURMAZ"

Üner, "Güzel günler göreceğiz diye diye en sonunda Kerimcan Durmaz'ın en müstehcen yerini bile gördük. Bir derginin kapağındaki karikatürde eline hortumu almış bir adam 'Herkes dışarıya çıksın da bir ülkeyi yıkayalım pislik içinde kaldı ortalık' diyordu. Gerçekten yıkayalım bu ülkeyi yoksa bu Kerimcanlar durmaz" ifadelerini kullandı.

VİDEO SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Ece Üner'in ana haber bülteninde Kerimcan Durmaz ile ilgili söyledikleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Bir çok kullanıcı Üner'i söylediklerinden ötürü tebrik etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatma Kaplan Hürriyet töreni terketti Bu video hakkında ne düşünüyorsunuz Akşener AKP'ye Desteğini İlan Etti Yok artık aracının arkasına öyle bir yazı yazdı ki..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Türk diplomatı şehit eden Mazlum Dağ yakalandı
{}