Operasyona ait görüntüleri az önce yayınladılar

4901 izlenme30 Ekim 2019
Reklamlar
Son dakika: ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı tarafından, DEAŞ lideri Ebubekir el-Bağdadi'nin öldürüldüğü operasyonunun görüntülerini yayınladı. Pentagon ise yaptığı açıklamada, "Bağdadi'nin naaşı, ölümünden sonraki 24 saat içinde Silahlı Çatışma Kanunu'na uygun olarak denize gömüldü." dedi.

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), IŞİD lideri Ebubekir el-Bağdadi'nin geçen hafta İdlib'e bağlı Barişa köyünde öldürüldüğü özel operasyonun görüntülerini yayınladı.

BAŞKAN TRUMP GÖRÜNTÜLERİ YAYINLAYACAĞIZ DEMİŞTİ

ABD için "muhteşem bir hafta sonu" olduğunu belirten Trump, DEAŞ elebaşı Ebubekir el-Bağdadi'nin ölü ele geçirilmesine ilişkin "Çok daha önce yakalanması gereken bir adamı yakaladık. Ama ne yazık ki yakalanmadı. O büyük hasara yol açtı." demişti. Trump, "Bu operasyonun videolarını yayımlamayı düşünüyor muyuz? Evet, bunu düşünüyoruz. Belki bazı parçaları alıp yayımlarız." ifadelerini kullanmıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Milyonları ilgilendiren haber! Ve Meclisten geçti SAHANDA YUMURTANIN İÇİNE 1 KÜP BUZ ATINCA BAKIN NE OLUYOR! İbb başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Hdp il teşkilatını yaptığı ziyaret sonrası yapmış olduğu açıklama İstiklal marşı okunurken maça damga vuran hareket öyle bir şey yaptı ki..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şemdinli'de gerçekleşen operasyon