Okul müdürü öğretmenler odasında..!

6138 izlenme2019-09-06 08:12:36
Reklamlar
İzmir'in Buca ilçesindeki bir lisede temizlik görevlisi olarak çalışan 27 yaşındaki H.A, okul müdürü E.K. (45) tarafından cinsel tacize uğradığını iddia ederek şikayetçi oldu. Genç kadın, müdürün kendisini öğretmenler odasına çağırıp öptüğünü öne sürdü.

NÖBETÇİ PERSONEL OLARAK OKULDA KALIYORDU
Yeniasır gazetesinden Metin Burmalı'nın haberine göre, şikayet üzerine okul müdürü E.K. hakkında soruşturma başlatılırken, mağdur H.A'nın işine son verildi. İfadesinde olay günü nöbetçi personel olarak okulda kaldığını belirten H.A., müdür H.K'nın okulda kimsenin kalmadığından emin olduktan sonra kendisini öğretmenler odasına çağırdığını iddia etti.

"BİR ANDA BANA SARILDI VE ÖPTÜ"
H.A, "Öğretmenler odasına girdiğimizde eliyle yanağımı okşayıp, bir anda bana sarıldı ve öptü. Şaşkınlık ve korkuyla kendisini iterek, kollarından kurtuldum. O da dengesini kaybedip geri gitti" dedi.

KENDİNİ BAHÇEYE ATTI
Hemen öğretmenler okulun bahçesine çıktığını ve tekrar okula girmeye cesaret edemediğini söyleyen H.A, okul müdürünün de 1-2 dakika sonra okulun arka bahçesindeki kapıdan çıktıktan sonra arabasına binip uzaklaştığını anlattı.

TELEFONLA ARAYIP ÖZÜR DİLEMİŞ
E.K'nın olaydan sonra kendisini cep telefonundan arayıp özür dilediğini de aktaran H.A., şikayetçi oldu. Genç kadının olaydan sonra okuldaki işine son verildiği belirtilirken, iddiaları reddeden okul müdürü E.K. hakkında da soruşturma başlatıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meteoroloji'den Son Dakika Kar Yağışı Uyarısı !! Afrin'de bo-mbalı sal-dırı !! Pes dedirten olay ! Yıllar sonra 3 çocuğunun kendisinden olmadığını öğrenmişti ! Boşandığı eşi konuştu : Müge Anlı ile Tatlı Sert - Ecrin bebeği kim öldürdü? - Hacer Kurnaz mı ? (YENİ AYRINTILAR)

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İNTERNETTEN TANIŞTIĞI ADAM BU HALE GETİRDİ! ZAVALLI KADIN 4 SAAT BOYUNCA..