Kostas Sloukas’ın Atatürk Pankartını Tam Tutacakken

94 izlenme10 Kasım 2019
Reklamlar
Basketbol Süper Ligi'nde derbi heyecanı yaşandı. 

“81. yılında Atamızı özlem ve saygıyla anıyoruz” yazılı pankart ile sahaya çıkan sarı-lacivertliler, ezeli rakibi Beşiktaş'ı çıktı 84-80 mağlup etti.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Atatürk'ü anmak için yapılan pankarta Yunan basketbolcu Kostas Sloukas'ın dokunmaması ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Fenerbahçe'nin resmi Twitter hesabından paylaşılan videonun altına yorum yapan basketbolseverler, “Sloukas neden tutmuyor?” şeklinde yorumlarda bulundu.

Fenerbahçe Beko'nun başarılı oyuncusu Kostas Sloukas, Beşiktaş Sompo Sigorta mücadelesi sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

Mücadele öncesinde sahaya Atamızın aramızdan ayrılışının 81. yıldönümü adına 10 Kasım pankartıyla çıktığı bölümde kendisinin bilinçli olarak pankartı tutmadığına yönelik yorumlarla ilgili Sloukas, "Lütfen, bunu kimse iddia edemez. Ben bu ülkeye ve bu takıma büyük saygı duyuyorum. 5 yıldır buradayım. Bu ülkeye ve tarihine saygı duyuyorum. Kesinlikle bilinçli yapılmış bir şey söz konusu değil. Ben tamamen maça konsantreydim ve o anda farkına bile varmadım. Herkes benim nasıl biri olduğumu ve bu takım için nasıl mücadele ettiğimi biliyor. Sonuçta da beş yıldır bu takımda ve bu ülkedeyim. Bu takım ve bu ülke için mücadele ediyorum. Asla benim için saygısızlık yaptığımın söylenmesini kabul edemiyorum. Bu ülkenin arkasında önemli bir tarih var, bunu biliyorum. Buna her zaman saygı gösteriyorum. Evet, ben bir Yunanistan vatandaşıyım ama beş yıldır buradayım ve her gün Türkiye'nin bir temsilcisi olan Fenerbahçe için savaşıyorum" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bim indirim | 12 Temmuz 2019 PKK'NIN ÇUKURA GÖMDÜĞÜ ARAÇ BULUNDU !! Şarkı Söyleyip Halay Çeken Pkk'lıların Türk Obüsleri Tarafından Havaya.. FLAŞ !! Mehmetçik Diyarbakır'da buldu !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son dakika: Murat Özdemir için karar çıktı !