Kocaeli'deki Bu Parkta Gece Yarısından Sonra Neler Oluyor ? Paranormal Olaylar

4335 izlenme20 Aralık 2018
Reklamlar
Parka gelen gizemli adamı yanlışlıkla görenler yada gizlice izleyenler çarpılmış veya delirmişler. Hava karardıktan sonra kimse parka gidemiyor. Oraya gizli kamera yerleştirdim ve adamın yaptıklarını kayda aldım. Gördüklerinize inanamayacaksınız . Açıklanamayan ve Paranormal şeyler oldu. Adam geceleri gelip 3 harflileri çağırıyormuş. Bende yerleştirdiğim kamera ile cinlerin görüntülerini yakaladım ve hayaleti görüntüledim. Yani bu adam süper güçlere sahip ve süper güçlerini kullanırken kameralara yakalandı. Bu tip özel güçleri olan insanlar genelde sadece geceleri dolaşırlar. Ortaya çıkan esrarengiz yaratık kameralara yakalandı. Burası belki de Türkiye'nin en gizemli mekanı. Buraya gelen adam cin çağırıyor.  Lütfen bu tip şeylerden korkuyorsanız izlemeyin.
Bir tesadüf sonucu bu adamın ormandaki evinin yerini de öğrendim eğer oraya gitmemi gerçekten istiyorsanız yorumlarda lütfen belirtin.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞEHİTLERİMİZ VAR Abdullah Gül'ün Açıklaması "Kızım kaçırıldığı" diyerek canlı yayına çıkan babanın yaptığı yazıklar olsun dedirtti Türk diplomatı şehit eden Mazlum Dağ yakalandı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SIĞINMACILAR PTT MAAŞ KUYRUĞUNDAKİ İZDİHAMA İSYAN ETTİLER
{}