Görüntüleri sosyal medyadan paylaştı! Bu sese kulak verin

13410 izlenme2019-09-05 05:40:48
Reklamlar
İSTANBUL'da bir markette çalışma arkadaşının saldırısına uğrayan kadın o anlara ilişkin görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Genç kadın, saldırganın serbest kaldıktan sonra tehditlerinin sürdüğünü belirtti.

Azime T.'nin görüntülerini paylaştığı olay 30 Temmuz'da öğlen saatlerinde bir markette meydana geldi. Marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Azime T., erkek çalışma arkadaşının saldırısına uğradı. Azime T.'yi darp eden kişi daha sonra boynundan tutarak yere düşürdü. Saldırganın yerdeki Azime T.'ye tekme attığı da görüntülere yansıyor. Saldırı kameranın görmediği açıda devam ediyor.

Yaşadıklarını sosyal medyada paylaşan Azime T., marketteki vatandaşların yardımına koşmak yerine kaçmayı tercih ettiğini belirtti.

Olayın polise aktarılmasından sonra saldırgan gözaltına alınarak tutuklandı. Azime T. saldırganın daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığını ifade etti. Serbest kalan saldırganın tehditlerinin sürdüğünü kaydeden Azime T. sosyal medya aracılığıyla sesini duyurmaya çalıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kayseri'de akıllara durgunluk veren olay Diyarbakır'dan Acı Haber Az Önce Geldi Şehit ve Yaralılar Var Turizm Bakanı Ersoy'dan Kurban Bayramı tatili açıklaması geldi Ecrin bebeğe neler oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gaffar Okan böyle bir adamdı.. Yaşanmış Hikayesi..