Akşener AKP'ye Desteğini İlan Etti

2828 izlenme17 Temmuz 2019
Reklamlar
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, TBMM Grubu toplantısında konuştu. AB'nin Doğu Akdeniz'deki sondaj çalışmaları nedeniyle Türkiye'ye yaptırım uygulamasına tepki gösteren Akşener, iktidarı hem Kıbrıs ve Yunanistan politikalarından dolayı eleştirirken, sondaj çalışmalarına destek verdi:

"Akdeniz'deki sondaj çalışmaları Türkiye'nin hakkıdır. Rumlara veto hakkınızı kullanmadınız. Rahmetli Denktaş'a yaptıklarınızı unutmadık Sayın Erdoğan! Burnumuzun dibindeki adalarda Yunan askerleri mangal yellerken seyrettiniz. Adasından vazgeçenin denizine sahip çıkması mümkün mü?

Ama yaptırım kararı alan Avrupa'ya da bir çift sözümüz var: Türk milletinin hakkına tecavüz edilmesine arka çıkılmasına utanmıyor musunuz? Yunanistan ve Rum tarafının şımarıklığına 'dur' dememeye utanmıyor musunuz?

Bugüne kadar yanlışlarına karşı çıktığımız iktidarın, bu konuda arkasında olduğumuzu ilan ediyoruz."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müge Anlı - Ec-rin Bebek - Deniz Kurnaz Ec-rin'i Sattı? Müge Anlı'da son bölümde Ecrin olayında şok gelişme! Islak mendil ile.. Müjdat Gezen'den Erdoğan'a çok sert sözler ! İşte adliyeye getirilmesine sebep olan o konuşması.. Kardeşler Canlı Yayında Birbirine Girdi - Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Haziran 2019

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Polisimizi ısıran kuduz hdpli vekilin yere düşme anları haha
{}