Adana'nın Kozan ilçesinde yaşandı

1478 izlenme2019-10-03 07:28:55
Reklamlar
Adana'nın Kozan ilçesinde bir kadın, çöp konteynerinde ağlayan bir bebek ve etrafına toplanmış köpekleri görünce olayı polise bildirdi. Hastaneye kaldırılan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirilirken, bebeğin annesi gözaltına alındı.

Ailesi ile birlikte yaşadığı öğrenilen M.K. (19), gece geç saatlerde evlilik dışı bebeğini dünyaya getirdi. Genç anne, iddiaya göre yeni doğan bebeğini apartmanın yanında bulunan çöp konteynerine attı.

BEBEĞİN AĞLAMA SESİ DUYULDU
 Bebeğin ağlama sesini fark eden ve evinin balkonundan dışarı çıkan ismi öğrenilemeyen bir kadın ise çöp konteynerinde ağlayan bir bebek ve etrafına toplanmış köpekleri görünce olayı polise bildirdi.
Annesinin doğurduktan sonra çöpe attığı bebek köpekler parçalamak üzereyken kurtarıldı.

BEBEK HASTANEYE KALDIRILDI
 Olay yerine gelen sağlık ekipleri bebeği sağ olarak Kozan Devlet Hastanesi Acil Polikliniğine kaldırdı. Bebeğin sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.
Annesinin doğurduktan sonra çöpe attığı bebek köpekler parçalamak üzereyken kurtarıldı.

BEBEĞİN ANNESİ GÖZALTINA ALINDI
 Polis ekipleri ise bebeği dünyaya getirdiği iddia edilen M.K.'yi ve ailesini gözaltına aldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türk-İş Başkanı 200 bin Kamu İşçisinin ekmeğini.... kameralara yakalandı. Bursa'dan sonra şimdide İstanbul'da aynı olay halk ayaklandı 5 Ağustos'ta Hesaplara Geçecek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hiç beklenmedik bir ünlü isme telefon

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hay ağzına sağlık kardeşim ! Bu konuşmayı Cumhurbaşkanı izlemeli !!